Super Flexible File Synchronizer

Birden fazla cihaz üzerinden veri senkronizasyonu için yazılım
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 19.9 MB
  • Version 6.03
  • Dil İngilizce
  • Firma Super Flexible Software Ltd
Super Flexible File Synchronizer, Mac, sunucu ve çevrim içi depolama alanları arasında dosya aktarımı ve eşleştirmesi yapabilen bir programdır.
Super Flexible File Synchronizer, Mac, sunucu ve çevrim içi depolama alanları arasında dosya aktarımı ve eşleştirmesi yapabilen bir programdır.

İşyerinizde başladığınız bir çalışmaya evde devam etmek isterseniz, işyerinizdeki dosyalarla, evdeki dosyalarınızı senkronize etmeniz gerekecektir. Mac bilgisayarlarda senkronizasyon işini çok iyi yapabilen Super Flexible File Synchronizer programı ile veri senkronizasyonu sorununu çözebilirsiniz.

FTP, SSL, SSH, WebDAW, Amazon S3 desteğine sahip program, ayrıca Unicode desteğine de sahiptir. Bu doğrultuda İngilizce haricinde diğer dillerde yazılmış dosya adı ve uzunlukları sınırlama olmadan tanır ve kullanmanıza olanak tanır. 

Zamanlayıcı içeren program ile belirlediğiniz saat, gün, hafta ya da ay içinde programı otomatik olarak devreye sokarak dosya eşleştirmesi yapabilirsiniz. Yazılım ayrıca akıllı izleme özelliği sayesinde silinen ya da çelişkiye düşülen dosyaları algılayıp, tüm dosyaları bir veritabanı içinde tutabilir.

Profil için ayarlarınızı bir kez belirlendikten sonra o ayarlar doğrultusunda işlem yapabilirsiniz. Ayrıca birden fazla profil oluşturabilir ve komut satırından profil çalıştırabilirsiniz.

Programın eş zamanlılık özelliği ile değiştirilen klasörler izleyebilir ve çok kısa sürede yeni ya da değiştirilen dosyaları kopyalayabilirsiniz.

 
Daha Fazla Göster
Super Flexible File Synchronizer indir